Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

«Президент, котрий так боїться свій народ, ніколи не стане лідером» - тернопільський активіст

on .

«Я дуже розлючений!!

 

Сьогодні до нас у Файне місто приїхав САМ пан прЕзидЕнт!! І воно би ніби нічого,але........

Файне місто було файним допоки реально половину Тернополя не перекрили правоохоронці!! Не просто вимкнули світлофори та підсилили спостереження,а позагороджувались парканами,живими ланцюгами поліції та бійців нац.гвардії!!! Та це ще теж не все,щоб пройти на Театральний майдан люди проходять металошукачі та підлягають обов"язковому огляду!!!! ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВИ НАШ!!!!! ЩО ЦЕ ТАКЕ???!!!!!

Мені не дозволили пройти через майдан хоча я сказав, що в мене в центрі знаходиться робочий офіс! І ніякі аргументи їх не цікавлять!! Таких як я тисячі,хто сьогодні не може ні пройти, ні проїхати. Маршрутки стоять,тролейбуси стоять,я навіть не знаю, якщо б не дай Бог комусь довелось викликати швидку в центр міста,куди і як вона має проїхати? Чи теж всіх лікарів через металошукач?

Ви загрались в велику політику! Це що сьогодні робиться це- ДУРДОМ!!! Я старався повернувшись з війни,котру доречі всі "властьІмущі і недоторкані" називають АТО,не вмішуватись в політику і не писати чогось подібного у ФБ,але сьогодні закипів!

ПРЕЗИДЕНТ, КОТРИЙ ТАК БОЇТЬСЯ СВІЙ НАРОД НІКОЛИ НЕ СТАНЕ ЛІДЕРОМ!!!»

 Дмитро Гайдуцький, керівник ГО «Автомайдан Тернопіль»

Джерело: соцмережі 

Джерело фото 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.