Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

""Реформаторська" політика влади знову змусить вийти пенсіонерів на вулиці з "простягнутою рукою"" - тернополянка

on .

...На вулиці до мене підійшла літня жінка. Охайно та дуже скромно одягнута, вона привіталася і ніяково запитала: "В вас не знайдеться кількох гривень для мене...?"

 

По її очах було чітко видно, що це запитання обірвав розпач і безвихідь... 

Побачивши сльози в очах пенсіонерки, я мовчки почала ритися в сумці у пошуках кошилька... 

Жаль, біль, образа...Мене в той момен охопили такі емоції, що я зовсім не плаксива і малоемоційна людина, ледь не розридалася просто посеред вулиці. 

Ця ситуація трапилася ще минулої осені, після цього схожих випадків було ще декілька: взимку та навесні. 

Рівень життя та розмір пенсій в нашій державі несумісні. Про це говорять всі, крім тих, хто реально може на це вплинути. 

Зараз саме час починати бити на сполох, бо взимку ганебна "реформаторська" політика влади знову змусить вийти пенсіонерів на вулиці з "простягнутою рукою". 

Я не хотіла про це писати, щоб не тішити цими словами ворога, але полтика чинних "реформаторів" рухає нас не до Європи і не до Перемоги. 

Днями дізналася шокуючу для себе інформацію про рівень пенсій в Росії. Ви знали, що пенсія звичайної медсестри там, в перерахунку на гривні, сягає 5-6 тисяч грн., а вчителя ліцею - 8-11-ть...

Я згідна, ми маємо йти на жертви і потерпіти, щоб перемогти такого сильного ворога. Але чому цими жертвами мають бути найвразливіші українці: дідусі, бубусі, хворі та немічні? Може тому, що вони фізично не можуть боротися за свої права? 

Мені огидно навіть висновки такі робити, бо я мрію пишатися своєю країною, а не чути з "голубих" екранів про те, що наші Героїв ОУН-УПА - бандити, які на своїй рідній Україні проводили геноцид поляків... Я не історик, але ця фраза навіть звучить абсурдно, а наші очільки в Києві мовчать і низько кланяються перед поляками. Невже наших Героїв не бачать, не відчувають ні каплі гідності чи самоідентичності? 

Треба готуватися до змін, для влади вони неминучі!

 Олена Криницька, прес-секретар у Тернопільська обласна організація ВО "Батьківщина".

Джерело: соцмережі 

Comments  

 
#3 галина 2016-07-27 09:39
А якого ворога ви повинн1 перемагати? Рогс1ю, чи що? З яких це п1р Рос1я стала для вас ворогом? 1 з якого боку ви це придумали? З порошенк1вськог о телев1зора? Сам розпочав 1йну з1 сво1м народом. а тепер Рос1я винна. Хоч як ви там не обсирайте Пут1на. а в1н дбае про св1й народ в першу Чергу. про свою кра1ну. У вс1х. хто хоче працювати - мають роботу. А ви по св1ту вол1нцяетеся в наймичках. Якби у вашого президента була голова, як у б1лоруського. в1н би так не потупав. то в нього вс1 винн1. 1 бреше на кожному кроц1.
 
 
#2 галина 2016-07-27 07:59
Правильно, пане Назаре. вс1х жаль. Т1льки не треба бути бидлом 1 не дозволяти керувати собою таким псевдопатр1отам , як правий сектор. Це купка 1д1от1в н1 до чого доброго не доведе. В держав1 повинен бути строги1 порядок 1 п1дтримання закону. А хто його порушив. як у Киьта1. розстр1лювати 1 показувати по телев1зору. Може тод1 буде порядок в держав1. А так народ роботящий. т1льки чомусь весь час в1д когось залежить. Чому ж Б1лорус11 порядок 1 н1 в1д кого вона не залежить. хоча 1 сп1впрацюе з Рос1ею. Але де т1льки чуть торкаеться 11 незалежнот1. президент зразу показуе "к1гт1". Значить це нормальна людина 1 хазя1н в сво1й держав1, а не мар1онетка в чужих руках.
 
 
#1 Назар 2016-07-27 03:18
І бабусю шкода і тих десятки тисяч поляків вбитих...
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.