17.02.2016
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Чому в той час, коли кращі сини гинуть за Батьківщину, чиновники продовжують красти?" - тернополянин

on .

17.02.2016

"Дуже хочу, щоб українська влада поглянула в обличчя воякам-героям,замордованим московитами!..
До останнього часу я намагався не критикувати керівництво держави, усвідомлюючи, що маємо значно небезпечнішого ворога – захланну й аґресивну Московію, - написав на своїй сторінці в соцмережах доктор політичних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ, заслужений працівник освіти України, учасник АТО ,"Людина року-2015" на Тернопільщині Микола Лазарович. - Та не минуло й двох тижнів після моєї демобілізації зі Збройних сил України як починаю усвідомлювати, що небезпеки від дій/бездіяльності наших державців та від аґресії зовнішнього ворога стають співмірними.
Тому хочу почути від них відповідь на кілька запитань:
Чому діяльність української влади є такою нікчемною?
Чому нема реальної боротьби з корупцією?
Чому кримінальні переслідування розпочали не з Ахметова і його кримінально-ідеологічних поплічників, що перебувають у зоні досяжності ГПУ та укрїнських спецслужб, а з тих людей, котрі боролися проти Московії?
Чому в той час, коли кращі сини гинуть за Батьківщину, чиновники продовжують красти, чіпляються за посади, нівелюють енергію і прагнення до змін мільйонів українців?
Чому системні реформи не лише гальмують на владному рівні, а й дегенерують на їхні аналоги-симулякри?
Чому найвище керівництво держави повторює сумнозвісний сценарій «Вітя–Юля–любі друзі»?
Пане Президенте України, пане прем'єр-міністре України, пане голово Верховної Ради України, чому все так погано??? Ви ж розумієте, що співів на Майдані більше не буде... Втікати, до речі, також нема куди!.."

Comments  

 
#1 Софія 2016-02-17 17:09
НА подібні питання хай дадуть відповіді владоможці місцевого значення, бо безпридел твориться на усіх рівнях. ХЛОПЦІ гинуть, сидять в голоді і холоді, віддають життя в той час як казнокради розкрадають міліарди. з бюджетів усіх рівнів. ІЗ воїнами жартувати і зловживати марно.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com